Ważne Spotkanie z Przedstawicielami Hospicjum w Sopocie

Dziś odbyło się bardzo ważne spotkanie z przedstawicielami Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie. Naszymi gości byli dr n. med. Aleksandra Modlińska, Konsultant Wojewódzki Medycyny Paliatywnej oraz Kierownik Medyczny Hospicjum w Sopocie, ks. Piotr Weigelt, Dyrektor Hospicjum w Sopocie, dr Piotr Wiśniewski, Lekarz pracujący w Hospicjum w Sopocie.

Podczas dwugodzinnego spotkania prezes fundacji oprowadziła gości po całym budynku hospicjum, prezentując wszystkie funkcjonalności obiektu.

Pani dr Aleksandra Modlińska towarzyszyła nam już od momentu rozpoczęcia budowy, kiedy wspólnie wbijaliśmy łopatę. Na etapie projektowania hospicjum w Sopocie dzieliło się z nami swoimi uwagami i radami, które były niezwykle cenne. Również dzisiaj nie zabrakło cennych wskazówek.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to spotkanie oraz za wszelkie rady i informacje, które są dla nas, „początkujących”, niezwykle wartościowe. Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrektora Hospicjum w Sopocie za cenne rady operacyjne.

Całym sercem wspieramy dr Piotra Wiśniewskiego. Wierzymy, że dzisiejsze spotkanie było początkiem „nowego” rozdziału w naszej współpracy.