Ściana dobrodziejów

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Tworzymy to dzieło, by nieść pomoc Osobom cierpiącym i potrzebującym. By otulać płaszczem godności. By Rodzinom i Bliskim dawać wytchnienie. By czynić wszystko, co tu się wydarzy, w poczuciu służby drugiemu Człowiekowi. Z miłości do Niego.

„Ściana Dobrodziejów” to propozycja okazania wdzięczności naszym Darczyńcom za ich wkład i pomoc w realizacji bardzo wymagającego projektu, jakim jest budowa hospicjum. Dzięki darowiźnie – cegiełce ”premium” – pragniemy uzbierać 3 miliony złotych, aby móc kontynuować budowę pierwszego w powiecie lęborskim hospicjum stacjonarnego. W zamian za okazaną pomoc proponujemy naszym Darczyńcom ich osobistą tabliczkę umiejscowioną na najbardziej reprezentacyjnych ścianach głównych, znajdujących się w atrium – w samym sercu Domu.

Zostań naszym całym światem!

Kup osobistą tabliczkę umiejscowioną na najbardziej reprezentacyjnych ścianach głównych, znajdujących się w atrium – w samym sercu Domu.

Cena cegiełki:

5 000 zł

Wymiary tabliczki
min. 210 x 170 mm

Materiał, z którego zostanie wykonana tabliczka i sposób naniesienia tekstu – do omówienia z projektantem na etapie realizacji wykończenia wnętrza. Gwarancja trwałości.

Własny tekst
Motto/ Podpis/ Słowo dla Podopiecznych hospicjum

liczba znaków do ustalenia. Propozycja tekstu wymaga akceptacji Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne

Cena tabliczki
5.000,- zł

Możliwość wpłat cyklicznych np. 10 x 500 zł. Deklaracja wpłat cyklicznych ustalana indywidualnie podczas kontaktu z nami.

Wyjątkowość
Tylko 600 sztuk takich spersonalizowanych tabliczek.

To wyjątkowa okazja, by pozostawić po sobie pamiątkę i zapisać się na ścianach historii tego niebywałego Domu!