30-lecie Farm Frites Poland – dobroczyńcy FLHS

11 czerwca Farm Frites Poland – nasza lokalna duma – obchodziła 30-lecie istnienia firmy i jednocześnie zainaugurowała uruchomienie drugiej, nowoczesnej linii do produkcji frytek, zwiększając tym samym istotnie swoje moce produkcyjne i wielkość zatrudnienia.

Ogromny zaszczyt i przywilej uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu spotkał również naszą organizację. Kawał czasu, ogrom wyzwań, mnóstwo trudnych i wymagających momentów, fantastyczny rozwój. To wszystko dzięki zaangażowaniu właścicieli firmy, całej kadry zarządzającej i dziś już ponad 300 pracowników. Gryf Pomorski wręczony Prezesowi i Dyrektorowi Generalnemu FFP S.A. Panu Adamowi Klasie przez Mieczysław Struk – Marszałka Województwa Pomorskiego – jako forma najwyższego uznania za wielki wkład firmy w rozwój naszego regionu. Brawo!

W imieniu całej fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne jeszcze raz bardzo serdecznie składamy życzenia wszelkiej pomyślności, nieustającego rozwoju, radości z pracy i mnóstwa pomysłów. Dziękujemy za Waszą obecność i wsłuchiwanie się w potrzeby lokalnej społeczności. Dziękujemy za Waszą społeczność odpowiedzialność biznesu. Dzięki Wam my rośniemy i wzrastamy już ósmy rok.

Wszystkiego najpiękniejszego, kochani!