Prezes Farm Frites Poland z wizytą na budowie hospicjum w Pogorzelicach

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć na budowie naszego Mentora, Pana Adama Klasa – Prezesa i Dyrektora Generalnego Farm Frites Poland, oraz Panią Katarzynę Majchrzak – Szefową ds. Komunikacji i Zaangażowania Społecznego tamże.

To kolejne ponad godzinne spotkanie, podczas którego prezes fundacji, Agata Kozyr, przedstawiła aktualny postęp prac na budowie i nakreśliła zakres działania na najbliższe miesiące.

Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że nasz lokalny producent frytek, notabene najlepszych na świecie, wspiera nasze działania od samego początku zawiązania się fundacji tj. od roku 2016.

Z chwilą rozpoczęcia budowy hospicjum z inicjatywy Pana Prezesa ma miejsce regularne comiesięczne wsparcie finansowe przez Farm Frites Poland S.A., dzięki któremu funkcjonujemy jako organizacja w trybie ciągłym.

Dzięki tej ogromnej pomocy firmy możemy każdego dnia skupiać się na działaniach przybliżających nas do powstania pierwszego w powiecie lęborskim hospicjum stacjonarnego.

Farm Frites Poland od samego początku angażuje się również w wolontariat akcyjny. Silna grupa wolontariuszy wspiera nas zawsze we wszystkich naszych wydarzeniach.

Prezes Adam Klasa udziela ogromnego wsparcia mentoringowego p. Agacie i pełni rolę zaufanego doradcy.

Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni. Cieszymy się i dziękujemy za kontynuację umowy o wspieraniu naszych działań.

Wspólnie z Farm Frites Poland i wszystkimi Darczyńcami tworzymy wielką Rodzinę Hospicyjną i razem budujemy hospicjum.