Odwiedziny zespołu ZWAE Lębork na budowie lęborskiego hospicjum

Dziś mieliśmy przyjemność przyjąć odwiedziny zespołu ZWAE Lębork na naszej budowie. Wizytacja ta była ogromnym zaszczytem i okazją do rozmów z mentorem budowy hospicjum, panem Wacławem Markowiakiem, prezesem spółki, dyrektorem generalnym i członkiem zarządu, panem Piotrem Haczykiem, członkiem zarządu, panem Sławomirem Zgubińskim, oraz szefową ds. HR, panią Agnieszką Klawczyńską.

Podczas tego ponad godzinnego spotkania, prezes fundacji, Agata Kozyr, przedstawiła aktualny postęp prac na budowie i omówiła zakres naszych działań do końca roku.

Chcielibyśmy podkreślić, że ZWAE Lębork wspiera nasze działania już przez prawie trzy lata, a zarząd zdecydował o przedłużeniu regularnego wsparcia na kolejne lata. To dla nas ogromne wyróżnienie. ZWAE Lębork regularnie wspiera naszą organizację, biorąc udział w różnych akcjach, takich jak pieczenie ciast i pierników na kiermasze, przekazywanie fantów na licytacje internetowe oraz uczestnictwo w akcji „Ubrania Do Oddania.”

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć Rodzinę Hospicyjną i razem budować Hospicjum.