Rekordowa kwota wsparcia z 1,5% podatku dla Fundacji LHS

Dziękujemy wszystkim naszym Dobrodziejom za okazane ogromne wsparcie w ramach odpisu 1,5% podatku.

 Drodzy Darczyńcy! Kochani Przyjaciele i Sympatycy Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne, a w zasadzie budującego się Hospicjum Stacjonarnego w Pogorzelicach. Pragnę podziękować dzisiaj wszystkim Państwu za dotychczasową pomoc. Dziękuję tym osobom, które wspierają nas od samego początku, które zdecydowały się na odpis półtora procent podatku.

W tym roku po raz kolejny pokazaliście Państwo nam, jak bardzo ważna jest dla Państwa budowa hospicjum, ale też daliście nam Państwo ogromny wyraz zaufania i wsparcia. Kwota podatku, która została przekazana w tym roku na naszą organizację to 390 tysięcy 953 złote i 30 groszy. Bardzo dziękujemy, bo jest to kwota czterokrotnie wyższa od kwoty, która została przekazana 4 lata temu, a o 100.000 zł wyższa niż rok temu.

Dziękujemy za Państwa zaufanie. Hospicjum buduje się dalej. Wykonujemy szereg prac, wykańczamy elewacje, robimy pierwsze instalacje. Do końca roku wykonamy prace na łączną wartość 1 miliona 800 tys. zł. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za okazane serca, za Państwa hojność i za to, że jesteście Państwo z nami i że razem budujemy Hospicjum stacjonarne w Prokocimiu.

Agata Kozyr, Prezes Zarządu Fundacji LHS