Gmina Wicko zorganizowała walentynkowy koncert charytatywny na rzecz wsparcia budowy hospicjum w Pogorzelicach

Gmina Wicko zorganizowała walentynkowy koncert charytatywny na rzecz wsparcia budowy hospicjum w Pogorzelicach

Nie da się budować hospicjum, kwestować, funkcjonować później w miejscu, gdzie codzienny temat odchodzenia jest bardzo obciążający, jeżeli nie przepełnia nas miłość do drugiego człowieka. Tego, który tej pomocy potrzebuje a jest już mało atrakcyjny dla współczesnego świata i wiemy, że nie zdoła nam się odwdzięczyć.
Nie da się znieść tego trudu bez dialogu i wzajemnego wsparcia.


„Miłosne dialogi” to tytuł, który zawiera w sobie te dwa najważniejsze pojęcia. To przepiękny koncert charytatywny na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Pogorzelicach, którego inicjatorem była Gmina Wicko.

Pragniemy z całego serca podziękować wspaniałemu Gospodarzowi Gminy Dariusz Waleśkiewicz i wszystkim pracownikom urzędu tak mocno i cudownie zaangażowanym.
Dziękujemy za piękny występ Zespołowi Muzycznemu Portofino z Magdalena Waleśkiewicz na czele.

Najpiękniej jak tylko potrafimy dziękujemy Darczyńcom i Sponsorom za podjęty dialog z potrzebującymi. Dzięki Państwa wielkiej hojności na rzecz budowy hospicjum w Pogorzelicach uzbierano kwotę 20 000 złotych.

To była niesamowita uczta artystyczno-charytatywna. Wszyscy Goście zostali przepięknie ugoszczeni i docenieni. Dziękujemy Gminie Wicko i Panu Wójtowi za te starania.

#BudujemyHospicjum #GminaWicko #GminaWickoDlaHospicjum #Pogorzelice