Darczyńcy działki pod budowę hospicjum ofiarowują kolejny teren z przeznaczeniem na ogród dla podopiecznych hospicjum

Dziś przepiękna rocznica i kolejna cudowna chwila. Dokładnie 3 lata temu, 30 stycznia 2020 roku, nasi kochani Dobrodzieje – Pani Stefania i Pan Janusz – ofiarowali fundacji teren w Pogorzelicach pod budowę pierwszego w powiecie lęborskim hospicjum stacjonarnego.

Od tego momentu, zespół projektantów przygotowywał projekt, by ostatecznie we wrześniu złożyć wniosek o pozwolenie na budowę. W lutym 2021 oficjalnie wydano pozwolenie a w marcu tego samego roku ruszyliśmy z budową. Po niecałych dwóch latach mamy stan surowy otwarty. Niebawem wstawiamy okna i drzwi.

Dziś nasi kochani Dobrodzieje, w 3 rocznicę ofiarowania działki pod budowę hospicjum, przekazali fundacji dodatkowy teren o łącznej powierzchni 0,4538ha z przeznaczeniem na #utworzenie #ogrodu/ #terenu #zielonego #dla #podopiecznych #hospicjum i #ich #rodzin.

Przepiękny, wzruszający dzień, który po podpisaniu aktu notarialnego w Gdyni spędziliśmy z naszymi Darczyńcami. A że spotkaliśmy na swojej drodze prawdziwych #Aniołów, to prezentem w podziękowaniu za okazane dobro i serce po raz kolejny stał się anioł.

Pragniemy z całego serca podziękować Pani Cecylii Grzesiak za osobisty podarunek dla Pani Stefanii i Pana Janusza – obraz artysty Krzysztofa Grzesiaka, który z ogromną przyjemnością wręczyliśmy.

W 2019 roku nasi Dobrodzieje przekazali również na rzecz Gminy Nowa Wieś Lęborska działki, na których dziś została zaprojektowana i wytyczona droga prowadząca do hospicjum.

To dzięki tym cudownym ludziom zaczęło się urzeczywistniać nasze marzenie o budowie hospicjum.

DZIĘKUJEMY

#BudujemyHospicjum #Pogorzelice #Ogród