Prezes Zarządu AGATA KOZYR
Wiceprezes Zarządu JOANNA RACZYŃSKA

AGATA KOZYR                                                             Prezes Zarządu

AGATA KOZYR Prezes Zarządu

Założycielka i Prezes Fundacji - przywódca charyzmatyczny. Doświadczony menadżer z wieloletnią praktyką. Stanowcza, zdecydowana, zdeterminowana na osiągnięcie celu. Pragmatyk o wrażliwej duszy. Bywa surowa i wymagająca, ale gdy trzeba przytuli do serca z wrodzoną sobie empatią i serdecznością. Skrupulatna i dbająca o każdy szczegół. Kontaktowa, bezpośrednia i budząca zaufanie gaduła. Jednym zdaniem: właściwy człowiek na właściwym miejscu.

e-mail: info@fundacja-lhs.org

JOANNA RACZYŃSKA                                                     Wiceprezes Zarządu

JOANNA RACZYŃSKA Wiceprezes Zarządu

Urodzony zarządca. Energiczna, skuteczna w działaniu, przedsiębiorcza, charakterna realistka. Pomysłowa i kreatywna działaczka. Swoim uśmiechem łamie prawie każde zatwardziałe serce. Spiritus movens Fundacji.