2 urodziny Fundacji LHS

Utworzono: 26-08-2018

26 sierpnia 2018 r. w ramach miejskiej imprezy "Pożegnanie Lata 2018"  świętowaliśmy nasze drugie urodziny.

Tak jak w zeszłym roku o godz 14.00 nastąpił uroczysty przemarsz ulicą Staromiejską uświetniony obecnością Orkiestry Dętej Lębork, przedstawicieli władz naszego miasta oraz licznie zgromadzonych mieszkańców Lęborka.

Nasze stoisko usytuowane w stałym punkcie przy Palcu Pokoju 9 oferowało jak zwykle mnóstwo atrakcji. Kulminacyjnym momentem, tuż przed koncertem Andrzeja Piasecznego, było wspólne dzielenie urodzinowym tortem pięknie wykonanym i przyozdobionym przez Cukiernię B&M Wenta, a podarowanym przez hojnych jak zawsze sponsorów.

Z całego serca dziękujemy:

• organizatorom - Miastu Lębork, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Lot Ziemia Lęborska-Łeba i przedstawicielom: Marianowi Borkowi, Janowi Kiślukowi i Jackowi Witykowi
  • naszej kochanej Wiesi Wojciechowicz i Orkiestrze Dętej za zorganizowanie przewspaniałej oprawy podczas uroczystego urodzinowego przemarszu ulicą Staromiejską,:
  • Pani Iwonce z Mężem z Krępy Kaszubskiej - za ufundowanie ogromnego torta i chlebów
  • Naszym fundacyjnym Przyjaciołom za ciasta
  • Firmie TaniGres z Ługów p. Adam Sowy za ufundowanie kiełbasek na grilla
  • Joasi Merchel za "pierogowe" zaangażowanie, zorganizowanie maszyny do waty cukrowej i ufundowanie produktów
  • Pani Magdalenie Walczak za ufundowanie produktów na pierogi
  • Moni Gałasiewicz za wege-specjały
  • Łukaszowi Gniedziejko za udostępnienie powierzchni magazynowej,
  • Kiermasz Płytek - za udostępnienie auta do transportu
  • Pani Martynie Annie Jarzębskiej i firmie  Animator Martyna za mnóstwo balonów z helem, dzięki którym byliśmy widoczni na odległość
  • Pani Kornelii z Kanał 6, Panu Marcinowi Kapeli z Lębork Nasze Miasto - za oprawę medialną
  • naszym kochanym i wspaniałym jak zwykle Wolontariuszom
  • każdemu Darczyńy, który obdarzył nas zaufaniem i po raz kolejny zechciał wesprzeć naszą inicjatywę już na tym etapie.

5.226,47 PLN - to kwota, która stanie się kolejną cegiełką dla budowy HOSPICJUM STACJONARNEGO w LĘBORKU. Dziękujemy wszystkim po raz kolejny!!!

W zakładce Media relacja i zdjęcia w obiektywie Marcina Kapeli, a w zakładce galeria nasza fotorelacja.

2 urodziny Fundacji LHS