1 Urodziny Fundacji LHS

Utworzono: 28-08-2017

Wraz z całym miastem w sobotę 26 sierpnia br. obchodziliśmy nasze pierwsze urodziny podczas plenerowej corocznej imprezy organizowanej przez CSiR w Lęborku pn. "Pożegnanie lata".
Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości, czy w dzisiejszych czasach można czynić bezinteresowne dobro, mówimy zdecydowanie TAK i nie jest to tzw. pobożne życzenie, ale fakt, który znalazł odzwierciedlenie w konkretnej sumie 4.930,04 PLN zebranej właśnie dzięki ofiarności i hojności ludzi nieobojętnych na potrzeby innych.

Poniżej szczegółowa lista darczyńców i osób, bez których nie moglibyśmy wiele zdziałać.

Z całego serca dziękujemy:

• Organizatorom - Miastu Lębork, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Lot Ziemia Lęborska-Łeba. Przy okazji takich wydarzeń wiemy, że mamy ogromne wsparcie Panów: Mariana Borka, Janka Kiśluka i Jacka Wityka,
  • naszej kochanej Wiesi Wojciechowicz i Orkiestrze Dętej za zorganizowanie przewspaniałej oprawy podczas uroczystego urodzinowego przemarszu ulicą Staromiejską,
  • SPONSOROM, bez których wsparcia to wydarzenie nie odbyłoby się:
  • Panu Januszowi Labudzie, cukiernia "Iwonka" - za ufundowanie ogromnego i pysznego torta,
  • Pani Iwonie Kempie z mężem za ufundowanie torta,
  • Cukierni "Wenta" za niezliczoną ilość ciast, bułek, faworków, pączków,
  • Piekarni Kazimierz Pioch z Lęborka za pieczywo i ciasta,
  • Kołu Gospodyń Wiejskich z Krępy Kaszubskiej za ciasta
  • Kołu Gospodyń Wiejskich z Chocielewka za ciasta,
  • Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 6 w Cewicach za ciasta,
  • Państwu: Joannie Prenie, Jolancie Chilińskiej-Buszman, Brygidzie Pobłockiej, Małgorzacie Dombrowskiej, Edwardowi Balcerakowi, Bożenie Etmańskiej za ciasta.
  • Firmie Przetwórstwo Mięsne "LIS" za ufundowanie kiełbasek na grilla
  • Farm Frites Poland za kolejne koszulki z logo FLHS dla wolontariuszy,
  • Bożenie Bednarek za wypożyczenie grilla,
  • Marzenie Kwidzińskiej za ufudnowanie butli z gazem do grilla,
  • Błażejowi Gibuła, Andrzejowi Seweryńskiemu i Waldkowi za przygotowanie "koła fortuny" do nagród dla dzieci,
  • Kwiaciarniom: Storczyk, Lawenda, Rustika i kwiaciarence Alina Korda w Mostach oraz działkowcom za ufundowanie kwiatów, z pomocą których mogliśmy okazać swoją wdzięczność naszym Gościom,
  • Łukaszowi Gniedziejko, MiroArt, Stalzen za udostępnienie powierzchni magazynowej,
  • Urzędowi Miasta za gadżety do koła fortuny,
  • Firmie Forever Living Products Lębork za ufundowanie popcornu i oleju,
  • Państwu Marioli i Henrykowi Mazur z Łęczyc
  • Panu Piotrowi Chełmniackiemu i firmie M&P z Bożegopola Wielkiego za ufundowanie naczyń jednorazowych,
  • Kiermasz Płytek - za udostępnienie auta do transportu.

Tego dnia nie byliśmy sami! Swoim działaniem i pomysłami dzielnie wspierali nas: Marzenie - Sport, Rozwój, Zdrowie, JUMPit Vegenerat Biegowy Anima-Skierka Bebe Studio

To Wy kochani: Marzena Steć, Aleksandra Kajzer, Joanna Świątek, Weronika Laskowska, Julia Jurgielewicz, Monika Gałasiewicz, Grzegorz Kajzer, Anna Przybyła z mężem, Tomasz Litwin, Przemysław Ignaszewski, Beata Budzkowska, Grzegorz Budzkowski, Barbara Iskra z pracownikami zapewniliście w ramach naszych urodzin wiele atrakcji. DZIĘKUJEMY

O piękną oprawę wolontariacką zadbali: Asia, Jola, Grzegorz, Adam, Dawid, Maks, Klaudiusz, Beata, Darek, Sebastian, Marek, Grzegorz. DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy Pani Kornelii z Kanał 6, Panu Marcinowi Kapeli z Lębork Nasze Miasto - za oprawę medialną.

Kolejne podziękowania kierujemy do:

Pana Witolda Namyślaka, Pani Teresy Ossowskiej-Szarej, Pani Elżbiety Godderis, Pani Alicji Zajączkowskiej, Pani Agnieszki Pujszy-Pomorskiej, Pana Łucjana Łagi i do wszystkich pozostałych Gości za udział w przemarszu i wspólne świętowanie z nami,
naszych kochanych Ojców Franciszkanów z Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku za ogromne wsparcie nie tylko podczas przemarszu, całych urodzin, ale i każdego dnia.

KAŻDEGO DARCZYŃCY Z OSOBNA, który obdarzył nas zaufaniem i zechciał wesprzeć naszą inicjatywę już na tym etapie.

DZIĘKUJEMY!!!!

Zapraszamy do obejrzenia relacji video i przeczytania artykułów z naszych lokalnych mediów.

W zakładce Galeria można zobaczyć fotorelację i poczuć atmosferę naszych pierwszych urodzin, do czego gorąco zachęcamy zwłaszcza tych, których tam zabrakło, życząc im, aby przy następnej okazji dołączyli do naszej coraz liczniejszej rodziny fundacyjnej, w której znajdzie się miejsce dla każdego. Przyłącz serce, zbuduj z nami HOSPICJUM STACJONARNE W LĘBORKU!

1 Urodziny Fundacji LHS