Ambasadorzy

Aleksandra Goss

"Pomaganie powinno być rzeczą naturalną. Bezinteresowna pomoc to nasz obowiązek. W pełni utożsamiam się z celami i zadaniami fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne - to dla mnie zaszczyt, że mogę wspierać i promować jego działalność. Podajmy wszyscy rękę nieuleczalnie chorym."

Reprezentantka Polski w łyżwiarstwie szybkim oraz wrotkarstwie szybkim. Zdobywczyni Pucharu Świata w maratonie wrotkarskim. Ponad 100-krotna Mistrzyni Polski we wrotkarstwie szybkim. Reprezentantka Polski w World Games (Igrzyska Sportów Nieolimpijskich) w Cali (Kolumbia). Akademicka Mistrzyni Świata na dystansie 5000m w łyżwiarstwie szybkim. Mistrzyni Polski na dystansie 5000m w łyżwiarstwie szybkim. Miejsca medalowe w Pucharze Świata w biegu drużynowym.